WITAMY NOWYCH ZAWODNIKÓW W MLKS

W sezonie 2023/24 w żółto-niebieskich barwach zobaczymy kilku nowych zawodników:

  1. Jakub Skrobarczyk

20-letni obrońca dołączył do MLKS na najbliższy sezon z opcją transferu definitywnego z Ruch Chorzów. Solidny i silny zawodnik wzmocni defensywę żółto-niebieskich.

 

2. Paweł Kapica

Doświadczony pomocnik przenosi się do Woźnik z Olimpii Boruszowice. Ostoja spokoju i solidności w linii środkowej zaskoczy niespodziewanym wyjściem do przodu niejednego przeciwnika.

 

3. Przemysław Krążyński

Utalentowany 18-letni bramkarz dołączył do nas z Górnik Zabrze S.A. Niezwykle solidny i świetnie grający nogami zawodnik w najbliższym sezonie będzie strzegł bramki żółto-niebieskich.

 

4. Michał Łatka

Doświadczony bramkarz, który reprezentował barwy Rakowa Częstochowa i Polonii Bytom, przechodzi do Woźnik z GKS Czarni Starcza. Zdolność antycypacji i mądrość taktyczna tego zawodnika nieraz zachwyci kibiców przy Florianek Arena.

 

5. Mateusz Ludwikowski

19-letni pomocnik przenosi się na najbliższy sezon do Woźnik z Lot Konopiska. Pracowity i wszechstronny zawodnik wzmocni linię środkową i skrzydła żółto-niebieskich.

 

6. Mateusz Zaczyński

Ekstraklasowy zawodnik Polonii Bytom ostatnio reprezentował beniaminka IV Ligi LKS Orzeł Miedary. Charyzmatyczny i niezwykle doświadczony Pan Piłkarz wraca do Woźnik, więcej pisać nie trzeba!