JAKUB ZARZYCKI TRENEREM MLKS

Jakub Zarzycki nowym trenerem MLKS Woźniki! ⚽️
Pochodzący z Bytomia 38-letni szkoleniowiec jest wychowankiem Polonii Bytom, gdzie przeszedł wszystkie etapy szkolenia w grupach młodzieżowych. Karierę seniorską realizował m.in. w Zielonych Żarki i Orle Psary Babienica.
Pracę trenerską rozpoczął w 2013 roku i dziś legitymuje się licencją UEFA B. Dotychczas prowadził zespoły: Dramy Kamieniec, Naprzód Świbie, Rozbark Bytom – z którym zaliczył awans – a następnie 3 sezony spędził w Tęczy Wielowieś na poziomie klasy okręgowej. Ostatnim klubem trenera był GKS Czarni Starcza, z którymi wywalczył awans do częstochowskiej okręgówki.
Trener Jakub Zarczycki powiedział: „Cieszę się na wyzwania, które czekają mnie w Woźnikach. Wierzę, że uda nam się zrealizować projekt, który przedstawił mi zarząd MLKS. Wspólnymi siłami chcemy stworzyć w Woźnikach stabilną i mocną drużynę, w jak największym zakresie opartą na lokalnych zawodnikach. Widzę w klubie duży potencjał i mam nadzieję, że prężna i dobrze prowadzona akademia niebawem zacznie dostarczać piłkarzy do drużyny seniorów. Oczywiście przed nami mnóstwo pracy, ale myślę, że ze wsparciem zarządu, sponsorów i co najważniejsze – kibiców i sympatyków żółto-niebieskich – możemy osiągnąć wiele!”.
Witamy trenerze i życzymy samych sukcesów!!! ⚽️
jakub zarzycki