MLKS – Gmina RELACJA

W sobotnie popołudnie gościliśmy drużynę z 4-ligowymi ambicjami. Gmina Kłomnice przyjechała do Woźnik po 3 punkty i wydarła je gospodarzom w ostatniej chwili. W pierwszej połowie goście przeprowadzili ładną akcję prawą stroną boiska po dośrodkowaniu i uderzeniu  głową piłka obiła poprzeczkę, ale dobitka Raka dała prowadzenie zawodnikom Gminy. Tuż przed przerwą błąd popełnił arbiter spotkania bo wybitą przez obrońców piłkę ręką zagarnął napastnik z Kłomnic co spowodowało, że Rak  w sytuacji sam na sam z bramkarzem MLKS-u podwyższył na 2:0. Woźniczanie w pierwszej połowie byli bezbarwni, jedyną sytuację w pierwszych minutach miał Wróbel, ale trafił w obrońcę. Po przerwie zobaczyliśmy odmieniony zespół z Woźnik.  W  60 minucie szansę na gola kontaktowego miał Zaczyński, bo w polu karnym faulowany był Breulich, ale nie wykorzystał rzutu karnego. MLKS nadal atakował i stwarzał groźne sytuacje. Wreszcie w 71 minucie Wróbel uderzył z linii pola karnego a odbitą przez bramkarza piłkę w siatce umieścił Breulich. 10 minut później zrehabilitował się Zaczyński, który doprowadził do remisu. Kiedy wydawało się, że zółto-niebiescy w tym meczu będą w stanie sięgnąć po pełną pulę, kontratak przeprowadzili goście i centrę z prawej strony uderzeniem głową z 5 metrów  skutecznie zakończył Koza. Czwarta bramka padła po kolejnym kontrataku kiedy w doliczonym czasie gry przy stałym fragmencie cała drużyna MLKS-u znajdowała się w polu karnym Gminy.

2 ŁUKASZ ANTCZAK MLKS WOŹNIKI 44′
Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod
jego adresem słów: „ręka była kurwa”
17 DANIEL FIDLER GLKS GMINA KŁOMNICE 65′ Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
19 MARCIN ZACZYŃSKI MLKS WOŹNIKI 67′ Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
3 KRZYSZTOF WYPYCH GLKS GMINA KŁOMNICE 70′ Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie
w grze.
4 WIKTOR NAJDER MLKS WOŹNIKI 70′ Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie
w grze.
13 ADAM MILCZAREK GLKS GMINA KŁOMNICE 75′ Powrót na pole gry bez zgody sędziego.
7 BARTŁOMIEJ RAK GLKS GMINA KŁOMNICE 80′ Zatrzymanie rękoma zawodnika drużyny przeciwnej
w celach taktycznych, przeszkadzając mu w dojściu do piłki.
5 PRZEMYSŁAW MISIEWICZ GLKS GMINA KŁOMNICE 90′ Nierozważny atak łokciem w głowę przeciwnika.
10 TOMASZ WYPYCH GLKS GMINA KŁOMNICE 90’+3 Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez
odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.