REMIS W LISOWIE

Do meczu w Lisowie MLKS przystępował w roli faworyta. Nie mogło być inaczej, oba zespoły w tabeli dzieli kilka miejsc, a w ostatnich meczach  woźniczanie łatwo wygrywali z Liswartą. Tym razem było inaczej. Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla żółto-niebieskich, bo zaledwie po kilku minutach Kamil Pilarski faulował w polu karnym zawodnika gospodarzy, którzy nie zmarnowali okazji do wyjścia na prowadzenie. Po stracie gola MLKS zmusił Liswartę do  defensywy, lecz gospodarze dzielnie bronili się na 20-30 metrze i czystych sytuacji na wyrównanie było jak na lekarstwo. Wreszcie  kilka minut przed przerwą dobrą akcję lewą stroną boiska przeprowadził Dawid Breulich, a problemów z umieszczeniem piłki w siatce po jego dośrodkowaniu nie miał Adrian Sieradzki. W drugiej połowie oglądaliśmy bardziej wyrównane spotkanie, jednak to gracze z Lisowa po kontratakach stwarzali dogodniejsze sytuacje bramkowe. MLKS miał szansę po rzucie wolnym, lecz strzał Breulicha na słupek sparował bramkarz Liswarty. Chwilę później  po kolejnej kontrze Kalinowski po raz drugi wyciągał piłę z siatki. W następnej akcji po dośrodkowaniu i uderzeniu głową  piłka wylądowała na poprzeczce gości.  Woźniczanie walczyli do końca i remis w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry uratował Mateusz Zaczyński.

17 DAWID BREULICH MLKS WOŹNIKI 15′
Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanieprzeciwnika za koszulkę.
18 BARTŁOMIEJ MAKLES LKS LISWARTA LISÓW 31′ Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
6 DARIUSZ MAKSAJDA LKS LISWARTA LISÓW 39′ Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
22 DAWID MORCINEK MLKS WOŹNIKI 44′ Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
19 MARCIN ZACZYŃSKI MLKS WOŹNIKI 78′ Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
14 ARTUR ZAKASZEWSKI LKS LISWARTA LISÓW 90′ Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.